Ubytování

Ubytování je v nově zrekonstruovaném areálu bývalého panského dvora, nazývaného „Čapkův statek“. Areál tvoří 3 samostatně stojící celokamenné budovy. Dvě budovy jsou nyní po kompletní vnitřní i venkovní rekonstrukci, třetí budova prošla prozatím pouze venkovní rekonstrukcí, aby nenarušovala harmonii celého objektu. Zrekonstruovné budovy jsou označeny písmeny A a B.

Budova A - Panský dům

V přízemí první budovy penzionu najdete společenskou místnost a kompletně zařízenou kuchyň. Ve středu společenské místnosti se tyčí pískovcový sloup, podepírající klenby stropu. Je zde k dispozici otevřený krb, jídelní stůl, sedací souprava s konferenčním stolkem, TV, Hi-Fi přehrávač. Kuchyň je vybavena lednicí, sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a najdete zde také pračku prádla. V prvním patře se nachází 3 dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky) s prostornými koupelnami (dvě jsou se sprchovým koutem, jedna s vanou).

V celém objektu je možnost WiFi připojení k internetu zdarma.

Budova B

Tato budova je zrekonstruována bez větších zásahů, s původními stropy a klenbami. Při vstupu do této budovy je předsíň vyzdobena loveckými trofejemi z okolí, v 1.patře pak ručně malovanou historickou moučnicí. V přízemí po levé straně je vstup do mysliveckého salonku vyzdobeného taktéž loveckými trofejemi, dále s krbem , posezením a barem, určený k pronájmu uzavřených společností. V 1.patře se nacházejí 3 apartmány a to český, holandský a mezonetový thajský. Ve všech apartmá jsou k dispozici minikuchyňky a vlastní sociální zařízení ( koupelna + WC).

V celém objektu je možnost WiFi připojení k internetu zdarma.

České apartmá

K dispozici jsou dvě místnosti. V apartmánu najdete typickou českou ložnici s dvoulůžkovou postelí (s možností přistýlky) a místnost s minikuchyňkou, jídelním koutem a pohovkou (možné využít jako další lůžko). Koupelna je vybavena vanou.

Holandské apartmá

K dispozici jsou také dvě místnosti. V apartmánu se nachází ložnice s dvoulůžkovou postelí (s možností přistýlky) a místnost s minikuchyňkou a jídelním stolkem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.

Thajské apartmá

Apartmán je rozdělen do dvou pater, které spojuje točité schodiště. V podkrovní části apartmá se nachází ložnice s dvoulůžkovou postelí, ve vedlejší místnosti je pohovka (možná 2 lůžka). V přízemní části apartmá najdete opět ložnici s dvoulůžkovou postelí, jídelnu a místnost s minikuchyňkou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.
© 2024 Capkuvstatek.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
cross